Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADP1111ARZ-3.3
ADP1111ARZ-3.3
ADP1111ARZ-3.3 Analog Devices, Inc.
adp1111.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Conv DC-DC 2V to 30V Non-Inv/Inv/Step Up/Step Down Single-Out 3.3V 8-Pin SOIC N Tube
auf Bestellung 1568 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 98
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADP1111ARZ-3.3 Analog Devices, Inc.
Description: IC REG BUCK BST 3.3V 400MA 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Up, Step-Down, Current - Output: 400mA (Switch), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Output Configuration: Positive or Negative, Frequency - Switching: 72kHz, Voltage - Input (Max): 30V, Topology: Buck, Boost, Supplier Device Package: 8-SOIC, Synchronous Rectifier: No, Voltage - Input (Min): 2V, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADP1111ARZ-3.3 ADP1111ARZ-3.3 Hersteller : Analog Devices, Inc. adp1111.pdf Conv DC-DC 2V to 30V Non-Inv/Inv/Step Up/Step Down Single-Out 3.3V 8-Pin SOIC N Tube
auf Bestellung 98 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 98
auf Bestellung 74 Stücke:
ADP1111ARZ-3.3 ADP1111ARZ-3.3 Hersteller : Analog Devices Inc. ADP1111.pdf Description: IC REG BUCK BST 3.3V 400MA 8SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Up, Step-Down
Current - Output: 400mA (Switch)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Output Configuration: Positive or Negative
Frequency - Switching: 72kHz
Voltage - Input (Max): 30V
Topology: Buck, Boost
Supplier Device Package: 8-SOIC
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 2V
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Part Status: Active
auf Bestellung 29 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Produkt ist nicht verfügbar