Produkte > ANALOG DEVICES INC. > ADP150CB-3.3-EVALZ
ADP150CB-3.3-EVALZ
ADP150CB-3.3-EVALZ Analog Devices Inc.
UG-054.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: EVAL BOARD FOR ADP150
Packaging: Box
Voltage - Output: 3.3V
Voltage - Input: 2.2V ~ 5.5V
Current - Output: 150mA
Contents: Board(s)
Regulator Type: Positive Fixed
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: ADP150
Supplied Contents: Board(s)
Channels per IC: 1 - Single
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADP150CB-3.3-EVALZ Analog Devices Inc.
Description: EVAL BOARD FOR ADP150, Packaging: Box, Voltage - Output: 3.3V, Voltage - Input: 2.2V ~ 5.5V, Current - Output: 150mA, Contents: Board(s), Regulator Type: Positive Fixed, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: ADP150, Supplied Contents: Board(s), Channels per IC: 1 - Single.
Weitere Produktangebote ADP150CB-3.3-EVALZ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADP150CB-3.3-EVALZ Hersteller : Analog Devices, Inc. adp150.pdf ADP150 Linear Regulator 1.8V/3.3V Output Evaluation Board
Produkt ist nicht verfügbar
ADP150CB-3.3-EVALZ ADP150CB-3.3-EVALZ Hersteller : Analog Devices UG-054.pdf Power Management IC Development Tools 150mA 3.3 Vout Eval Board(WLFCSP)