Produkte > ANALOG DEVICES INC. > ADP151CB-3.3-EVALZ
ADP151CB-3.3-EVALZ
ADP151CB-3.3-EVALZ Analog Devices Inc.
UG-116.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: EVAL BOARD FOR ADP151
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 3.3V
Voltage - Input: 2.2V ~ 5.5V
Current - Output: 200mA
Regulator Type: Positive Fixed
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: ADP151
Supplied Contents: Board(s)
Channels per IC: 1 - Single
Part Status: Active
Contents: Board(s)
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADP151CB-3.3-EVALZ Analog Devices Inc.
Description: EVAL BOARD FOR ADP151, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 3.3V, Voltage - Input: 2.2V ~ 5.5V, Current - Output: 200mA, Regulator Type: Positive Fixed, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: ADP151, Supplied Contents: Board(s), Channels per IC: 1 - Single, Part Status: Active, Contents: Board(s).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
ADP151CB-3.3-EVALZ Hersteller : Analog Devices 866DFD54073F85BE7FEA082F4134BCCE4451E27121AED8D519B894FDFDC8185B.pdf Power Management IC Development Tools 200mA LDO 3.3Vout Eval Board(WLCSP)