Produkte > ANALOG DEVICES > ADP1613-12-EVALZ
ADP1613-12-EVALZ
ADP1613-12-EVALZ Analog Devices
ADP1612_1613.pdf
Hersteller: Analog Devices
Power Management IC Development Tools 0kHz/1.2MHz PWM DC-DC Converter
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADP1613-12-EVALZ Analog Devices
Description: BOARD EVAL FOR ADP1613, Packaging: Box, Voltage - Output: 12V, Voltage - Input: 2.5V ~ 5.5V, Current - Output: 2A, Contents: Board(s), Regulator Topology: Boost, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: ADP1613, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Up, Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Box
Voltage - Output: 12V
Voltage - Input: 2.5V ~ 5.5V
Current - Output: 2A
Contents: Board(s)
Regulator Topology: Boost
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: ADP1613
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC, Step Up
Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ADP1613-12-EVALZ Hersteller : Analog Devices, Inc. adp1612_1613.pdf ADP1613ARMZ-R7 DC to DC Converter and Switching Regulator Chip 12V Output Evaluation Board
auf Bestellung 18 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2