Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADP1614-1.3-EVALZ
ADP1614-1.3-EVALZ
ADP1614-1.3-EVALZ Analog Devices, Inc.
1998adp1614.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
ADP1614ACPZ-1.3-R7 DC to DC Converter and Switching Regulator Chip 15V Output Evaluation Board
auf Bestellung 24 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADP1614-1.3-EVALZ Analog Devices, Inc.
Description: BOARD EVAL ADP1614 1.3MHZ, Packaging: Box, Voltage - Output: 15V, Voltage - Input: 2.5V ~ 5.5V, Current - Output: 4A, Frequency - Switching: 1.3MHz, Regulator Topology: Boost, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: ADP1614, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Up, Outputs and Type: 1, Non-Isolated.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADP1614-1.3-EVALZ ADP1614-1.3-EVALZ Hersteller : Analog Devices ADP1614-3121204.pdf Power Management IC Development Tools Eval Board, 1.3 MHz Switching Freq
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ADP1614-1.3-EVALZ ADP1614-1.3-EVALZ Hersteller : Analog Devices, Inc. 1998adp1614.pdf ADP1614ACPZ-1.3-R7 DC to DC Converter and Switching Regulator Chip 15V Output Evaluation Board
Produkt ist nicht verfügbar
ADP1614-1.3-EVALZ ADP1614-1.3-EVALZ Hersteller : Analog Devices Inc. ug-437.pdf Description: BOARD EVAL ADP1614 1.3MHZ
Packaging: Box
Voltage - Output: 15V
Voltage - Input: 2.5V ~ 5.5V
Current - Output: 4A
Frequency - Switching: 1.3MHz