Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADP1614-650-EVALZ
ADP1614-650-EVALZ
ADP1614-650-EVALZ Analog Devices, Inc.
1998adp1614.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
ADP1614ACPZ-650-R7 DC to DC Converter and Switching Regulator Chip 5V Output Evaluation Board
auf Bestellung 32 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADP1614-650-EVALZ Analog Devices, Inc.
Description: EVAL BOARD FOR ADP1614, Packaging: Box, Voltage - Output: 5V, Voltage - Input: 2.5V ~ 5.5V, Current - Output: 4A, Contents: Board(s), Frequency - Switching: 650kHz, Regulator Topology: Boost, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: ADP1614, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Up, Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADP1614-650-EVALZ ADP1614-650-EVALZ Hersteller : Analog Devices ug-437.pdf Power Management IC Development Tools Eval Board, 650 kHz Switching Freq
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ADP1614-650-EVALZ ADP1614-650-EVALZ Hersteller : Analog Devices, Inc. 1998adp1614.pdf ADP1614ACPZ-650-R7 DC to DC Converter and Switching Regulator Chip 5V Output Evaluation Board
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Box
Voltage - Output: 5V
Voltage - Input: 2.5V ~ 5.5V
Current - Output: 4A
Contents: Board(s)
Frequency - Switching: 650kHz