Produkte > ANALOG DEVICES > ADP165ACBZ-2.2-R7
ADP165ACBZ-2.2-R7
ADP165ACBZ-2.2-R7 Analog Devices
ADP165_166.pdf
Hersteller: Analog Devices
LDO Voltage Regulators Low Iq LDO with Passthrough option
auf Bestellung 2586 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADP165ACBZ-2.2-R7 Analog Devices
Description: IC REG LINEAR 2.2V 150MA 4WLCSP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-WFBGA, WLCSP, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 150mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 2.4 µA, Voltage - Input (Max): 5.5V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 4-WLCSP (0.96x0.96), Voltage - Output (Min/Fixed): 2.2V, Control Features: Enable, Part Status: Active, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO), Current - Supply (Max): 6.2 µA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADP165ACBZ-2.2-R7 ADP165ACBZ-2.2-R7 Hersteller : Analog Devices Inc. ADP165_166.pdf Description: IC REG LINEAR 2.2V 150MA 4WLCSP
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 2.4 µA
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 4-WLCSP (0.96x0.96)
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.2V
Current - Supply (Max): 6.2 µA
auf Bestellung 2880 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 1