Produkte > ANALOG DEVICES > ADP1713-3.3-EVALZ
ADP1713-3.3-EVALZ
ADP1713-3.3-EVALZ Analog Devices
ADP1712_1713_1714.pdf
Hersteller: Analog Devices
Power Management IC Development Tools fixed 3.3V output with bypass eval board
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADP1713-3.3-EVALZ Analog Devices
Description: EVAL BOARD FOR ADP1713, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 3.3V, Voltage - Input: 2.5V ~ 5V, Current - Output: 300mA, Regulator Type: Positive Fixed, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: ADP1713, Supplied Contents: Board(s), Channels per IC: 1 - Single, Part Status: Active, Contents: Board(s).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADP1713-3.3-EVALZ ADP1713-3.3-EVALZ Hersteller : Analog Devices, Inc. adp1712_1713_1714.pdf ADP1713 Linear Regulator 3.3VDC Output Evaluation Board
auf Bestellung 42 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 3.3V
Voltage - Input: 2.5V ~ 5V
Current - Output: 300mA