Produkte > ANALOG DEVICES INC. > ADP1714-3.3-EVALZ
ADP1714-3.3-EVALZ
ADP1714-3.3-EVALZ Analog Devices Inc.
808653778EVAL_ADP1712_ADP1713_ADP1714.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: BOARD EVALUATION 3.3V ADP1714
Packaging: Box
Voltage - Output: 3.3V
Voltage - Input: 2.5V ~ 5.5V
Current - Output: 300mA (Max)
Regulator Type: Positive Fixed
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: ADP1714
Supplied Contents: Board(s)
Channels per IC: 1 - Single
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADP1714-3.3-EVALZ Analog Devices Inc.
Description: BOARD EVALUATION 3.3V ADP1714, Packaging: Box, Voltage - Output: 3.3V, Voltage - Input: 2.5V ~ 5.5V, Current - Output: 300mA (Max), Regulator Type: Positive Fixed, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: ADP1714, Supplied Contents: Board(s), Channels per IC: 1 - Single.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADP1714-3.3-EVALZ Hersteller : Analog Devices ADP1712_1713_1714-1503310.pdf Power Management IC Development Tools fixed 3.3V output with track mode