Produkte > ANALOG DEVICES > ADP1716-2.5-EVALZ
ADP1716-2.5-EVALZ Analog Devices
ADP1715_1716-3121135.pdf
Hersteller: Analog Devices
Power Management IC Development Tools 500mA Low Dropout Linear Regulators
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADP1716-2.5-EVALZ Analog Devices
Description: BOARD EVAL FOR ADP1716-2.5, Packaging: Box, Voltage - Output: 2.5V, Voltage - Input: 2.5V ~ 5.5V, Current - Output: 500mA, Regulator Type: Positive Fixed, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: ADP1716, Supplied Contents: Board(s), Channels per IC: 1 - Single.
Weitere Produktangebote ADP1716-2.5-EVALZ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADP1716-2.5-EVALZ Hersteller : Analog Devices, Inc. adp1715_1716.pdf ADP1716 Linear Regulator 2.5VDC Output Evaluation Board
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Box
Voltage - Output: 2.5V
Voltage - Input: 2.5V ~ 5.5V
Current - Output: 500mA