ADP1720-3.3-EVALZ Analog Devices / Linear Technology
ADP1720-1503421.pdf
Hersteller: Analog Devices / Linear Technology
Power Management IC Development Tools 50mA Low Iq High Voltage low Dropout Reg
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADP1720-3.3-EVALZ Analog Devices / Linear Technology
Description: BOARD EVAL FOR ADP1720-3.3, Packaging: Box, Voltage - Output: 3.3V, Voltage - Input: 4V ~ 28V, Current - Output: 50mA, Regulator Type: Positive Fixed, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: ADP1720, Supplied Contents: Board(s), Channels per IC: 1 - Single.
Weitere Produktangebote ADP1720-3.3-EVALZ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADP1720-3.3-EVALZ Hersteller : Analog Devices, Inc. adp1720.pdf ADP1720 Linear Regulator 3.3VDC Output Evaluation Board
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Box
Voltage - Output: 3.3V
Voltage - Input: 4V ~ 28V
Current - Output: 50mA