Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADP1720ARMZ-3.3-R7
ADP1720ARMZ-3.3-R7
ADP1720ARMZ-3.3-R7 Analog Devices, Inc.
adp1720.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
LDO Regulator Pos 3.3V 0.05A 8-Pin MSOP T/R
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 44
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADP1720ARMZ-3.3-R7 Analog Devices, Inc.
Description: IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8-MSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 50mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 80 µA, Voltage - Input (Max): 28V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 8-MSOP, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Control Features: Enable, Part Status: Active, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Current - Supply (Max): 2.115 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADP1720ARMZ-3.3-R7 ADP1720ARMZ-3.3-R7 Hersteller : Analog Devices, Inc. adp1720.pdf LDO Regulator Pos 3.3V 0.05A 8-Pin MSOP T/R
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 44
ADP1720ARMZ-3.3-R7 ADP1720ARMZ-3.3-R7 Hersteller : Analog Devices Inc. ADP1720.pdf Description: IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8-MSOP
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 50mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 80 µA
Voltage - Input (Max): 28V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-MSOP
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Enable
Part Status: Active
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Current - Supply (Max): 2.115 mA
auf Bestellung 1332 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
ADP1720ARMZ-3.3-R7 ADP1720ARMZ-3.3-R7 Hersteller : Analog Devices F1F20A181BB8EF2245B27F504845000AC8DF750507C5F3839F28BB61AB3C24A8.pdf Linear Voltage Regulators 28Vin, 50mA LDO 3.3Vout
auf Bestellung 1420 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 50mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 28V
Number of Regulators: 1
Control Features: Enable
Part Status: Active