ADP172CB-1.5-EVALZ
ADP172CB-1.5-EVALZ Analog Devices / Linear Technology
ADP172-1503420.pdf
Hersteller: Analog Devices / Linear Technology
Power Management IC Development Tools Eval brd Single300mA LDO w/a low VIN
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADP172CB-1.5-EVALZ Analog Devices / Linear Technology
Description: EVAL BOARD FOR ADP172, Packaging: Box, Voltage - Output: 1.5V, Voltage - Input: 1.6V ~ 3.6V, Current - Output: 300mA, Contents: Board(s), Regulator Type: Positive Fixed, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: ADP172, Supplied Contents: Board(s), Channels per IC: 1 - Single.
Weitere Produktangebote ADP172CB-1.5-EVALZ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADP172CB-1.5-EVALZ ADP172CB-1.5-EVALZ Hersteller : Analog Devices, Inc. 1507adp172.pdf ADP172 Linear Regulator 1.5VDC Output Evaluation Board
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Box
Voltage - Output: 1.5V
Voltage - Input: 1.6V ~ 3.6V
Current - Output: 300mA