Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADP2108-1.5-EVALZ
ADP2108-1.5-EVALZ
ADP2108-1.5-EVALZ Analog Devices, Inc.
1863adp2108.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
ADP2108 DC to DC Converter and Switching Regulator Chip 1.5VDC Output Evaluation Board
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADP2108-1.5-EVALZ Analog Devices, Inc.
Description: BOARD EVALUATION ADP2108 1.5V, Packaging: Box, Voltage - Output: 1.5V, Voltage - Input: 2.3V ~ 5.5V, Current - Output: 600mA, Frequency - Switching: 3MHz, Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: ADP2108, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1, Non-Isolated.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADP2108-1.5-EVALZ ADP2108-1.5-EVALZ Hersteller : Analog Devices ADP2108-3121206.pdf Power Management IC Development Tools 0.6A Buck CB_Pkg 1.5Vout
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ADP2108-1.5-EVALZ ADP2108-1.5-EVALZ Hersteller : Analog Devices, Inc. 1863adp2108.pdf ADP2108 DC to DC Converter and Switching Regulator Chip 1.5VDC Output Evaluation Board
Produkt ist nicht verfügbar
ADP2108-1.5-EVALZ ADP2108-1.5-EVALZ Hersteller : Analog Devices Inc. EVAL-ADP2108.pdf Description: BOARD EVALUATION ADP2108 1.5V
Packaging: Box
Voltage - Output: 1.5V
Voltage - Input: 2.3V ~ 5.5V
Current - Output: 600mA
Frequency - Switching: 3MHz