Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADP2504ACPZ-3.5-R7
ADP2504ACPZ-3.5-R7
ADP2504ACPZ-3.5-R7 Analog Devices, Inc.
adp2503_2504.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Conv DC-DC 2.3V to 5.5V Non-Inv/Inv/Step Up/Step Down Single-Out 3.5V 1A 10-Pin LFCSP EP T/R
auf Bestellung 4500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADP2504ACPZ-3.5-R7 Analog Devices, Inc.
Description: IC REG BUCK BST 3.5V 1A 10LFCSP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-VFDFN Exposed Pad, CSP, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Up/Step-Down, Current - Output: 1A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 2.5MHz, Voltage - Input (Max): 5.5V, Topology: Buck-Boost, Supplier Device Package: 10-LFCSP-WD (3x3), Synchronous Rectifier: Yes, Voltage - Input (Min): 2.3V, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.5V, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADP2504ACPZ-3.5-R7 ADP2504ACPZ-3.5-R7 Hersteller : Analog Devices Inc. ADP2503_2504.pdf Description: IC REG BUCK BST 3.5V 1A 10LFCSP
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 10-VFDFN Exposed Pad, CSP
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Up/Step-Down
Current - Output: 1A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 2.5MHz
Voltage - Input (Max): 5.5V
Topology: Buck-Boost
Supplier Device Package: 10-LFCSP-WD (3x3)
Synchronous Rectifier: Yes
Voltage - Input (Min): 2.3V
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.5V
Part Status: Active
auf Bestellung 1371 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
ADP2504ACPZ-3.5-R7 ADP2504ACPZ-3.5-R7 Hersteller : Analog Devices, Inc. adp2503_2504.pdf Conv DC-DC 2.3V to 5.5V Non-Inv/Inv/Step Up/Step Down Single-Out 3.5V 1A 10-Pin LFCSP EP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
ADP2504ACPZ-3.5-R7 Hersteller : Analog Devices ADP2503_2504.pdf IC REG BUCK-BST 3.5V 1A 10LFCSP Група товару: Мікросхеми електроживлення Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Up/Step-Down
Current - Output: 1A
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 2.5MHz
Voltage - Input (Max): 5.5V
Topology: Buck-Boost
Synchronous Rectifier: Yes
Voltage - Input (Min): 2.3V
Part Status: Active
ADP2504ACPZ-3.5-R7 ADP2504ACPZ-3.5-R7 Hersteller : Analog Devices ADP2503_2504.pdf Switching Voltage Regulators 1A B/B 3.5 Vout