Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADP3050ARZ-3.3-RL7
ADP3050ARZ-3.3-RL7
ADP3050ARZ-3.3-RL7 Analog Devices, Inc.
adp3050.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Conv DC-DC 3.6V to 30V Step Down Single-Out 3.3V 8-Pin SOIC N T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADP3050ARZ-3.3-RL7 Analog Devices, Inc.
Description: IC REG BUCK BOOST 3.3V 1A 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Down, Step-Up/Step-Down, Current - Output: 1A (Switch), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 200kHz, Voltage - Input (Max): 30V, Topology: Buck, Buck-Boost, SEPIC, Supplier Device Package: 8-SOIC, Synchronous Rectifier: No, Voltage - Input (Min): 3.6V, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V.
Weitere Produktangebote ADP3050ARZ-3.3-RL7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADP3050ARZ-3.3-RL7 ADP3050ARZ-3.3-RL7 Hersteller : Analog Devices Inc. ADP3050.pdf Description: IC REG BUCK BOOST 3.3V 1A 8SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down, Step-Up/Step-Down
Current - Output: 1A (Switch)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 200kHz
Voltage - Input (Max): 30V
Topology: Buck, Buck-Boost, SEPIC
Supplier Device Package: 8-SOIC
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 3.6V
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Produkt ist nicht verfügbar
ADP3050ARZ-3.3-RL7 ADP3050ARZ-3.3-RL7 Hersteller : Analog Devices ADP3050-1503461.pdf Switching Voltage Regulators 200kHz 1A Hi-VTG Step-Down