Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADP3301ARZ-3.3-RL
ADP3301ARZ-3.3-RL
ADP3301ARZ-3.3-RL Analog Devices, Inc.
3137adp3301.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
LDO Regulator Pos 3.3V 0.1A 8-Pin SOIC N T/R
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADP3301ARZ-3.3-RL Analog Devices, Inc.
Description: IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8-SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 100mA, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C (TA), Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 300 µA, Voltage - Input (Max): 12V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 8-SOIC, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Control Features: Error Flag, Shutdown, Part Status: Active, Voltage Dropout (Max): 0.2V @ 100mA, Protection Features: Over Temperature, Current - Supply (Max): 2 mA.
Weitere Produktangebote ADP3301ARZ-3.3-RL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADP3301ARZ-3.3-RL ADP3301ARZ-3.3-RL Hersteller : Analog Devices, Inc. 3137adp3301.pdf LDO Regulator Pos 3.3V 0.1A 8-Pin SOIC N T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
ADP3301ARZ-3.3-RL ADP3301ARZ-3.3-RL Hersteller : Analog Devices Inc. ADP3301.pdf Description: IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8-SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 100mA
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 300 µA
Voltage - Input (Max): 12V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-SOIC
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Error Flag, Shutdown
Part Status: Active
Voltage Dropout (Max): 0.2V @ 100mA
Protection Features: Over Temperature
Current - Supply (Max): 2 mA
ADP3301ARZ-3.3-RL ADP3301ARZ-3.3-RL Hersteller : Analog Devices ADP3301-3121631.pdf Linear Voltage Regulators High Accuracy anyCAP 100 mA Low Dropout Linear Regulator