Produkte > ANALOG DEVICES INC. > ADP3303ARZ-3.3REEL
ADP3303ARZ-3.3REEL
ADP3303ARZ-3.3REEL Analog Devices Inc.
ADP3303.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8-SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 400 µA
Voltage - Input (Max): 12V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-SOIC
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Error Flag, Shutdown
Part Status: Active
Voltage Dropout (Max): 0.4V @ 200mA
Protection Features: Over Temperature
Current - Supply (Max): 4 mA
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADP3303ARZ-3.3REEL Analog Devices Inc.
Description: IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8-SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 200mA, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 400 µA, Voltage - Input (Max): 12V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 8-SOIC, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Control Features: Error Flag, Shutdown, Part Status: Active, Voltage Dropout (Max): 0.4V @ 200mA, Protection Features: Over Temperature, Current - Supply (Max): 4 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADP3303ARZ-3.3REEL ADP3303ARZ-3.3REEL Hersteller : Analog Devices, Inc. 3061865705814027adp3303.pdf LDO Regulator Pos 3.3V 0.2A 8-Pin SOIC N T/R
auf Bestellung 219 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 26
auf Bestellung 219 Stücke:
Mindestbestellmenge: 26
auf Bestellung 2059 Stücke:
ADP3303ARZ-3.3REEL ADP3303ARZ-3.3REEL Hersteller : Analog Devices Inc. ADP3303.pdf Description: IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8-SOIC
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 12V
Number of Regulators: 1
Part Status: Active
Current - Supply (Max): 4 mA
Mindestbestellmenge: 2