Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADP3330ARTZ-2.85R7
ADP3330ARTZ-2.85R7
ADP3330ARTZ-2.85R7 Analog Devices, Inc.
41950940201727adp3330.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
LDO Regulator Pos 2.85V 0.2A 6-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADP3330ARTZ-2.85R7 Analog Devices, Inc.
Description: IC REG LIN 2.85V 200MA SOT23-6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-6, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 200mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 50 µA, Voltage - Input (Max): 12V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-23-6, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.85V, Control Features: Error Flag, Shutdown, Part Status: Active, Voltage Dropout (Max): 0.23V @ 200mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Current - Supply (Max): 4 mA.
Weitere Produktangebote ADP3330ARTZ-2.85R7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADP3330ARTZ-2.85-R7 Hersteller : AD 07+ SOT23-6
auf Bestellung 1200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
ADP3330ARTZ-2.85R7 Hersteller : AD ADP3330.pdf 09+
ADP3330ARTZ-2.85R7 ADP3330ARTZ-2.85R7 Hersteller : Analog Devices, Inc. 41950940201727adp3330.pdf LDO Regulator Pos 2.85V 0.2A 6-Pin SOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
ADP3330ARTZ-2.85R7 ADP3330ARTZ-2.85R7 Hersteller : Analog Devices Inc. ADP3330.pdf Description: IC REG LIN 2.85V 200MA SOT23-6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-23-6
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 50 µA
Voltage - Input (Max): 12V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-23-6
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.85V
Control Features: Error Flag, Shutdown
Part Status: Active
Voltage Dropout (Max): 0.23V @ 200mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Current - Supply (Max): 4 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-23-6
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 12V
Number of Regulators: 1
Part Status: Active
Current - Supply (Max): 4 mA