ADP3330ARTZ-2.85R7 Analog Devices, Inc.
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADP3330ARTZ-2.85R7 Analog Devices, Inc.
Description: IC REG LIN 2.85V 200MA SOT23-6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-6, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 200mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 50 µA, Voltage - Input (Max): 12V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-23-6, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.85V, Control Features: Error Flag, Shutdown, Part Status: Active, Voltage Dropout (Max): 0.23V @ 200mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Current - Supply (Max): 4 mA.
Weitere Produktangebote ADP3330ARTZ-2.85R7
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
| ADP3330ARTZ-2.85-R7 | Hersteller : AD | 07+ SOT23-6 |
auf Bestellung 1200 Stücke: Lieferzeit 21-28 Tag (e) |
| ADP3330ARTZ-2.85R7 | Hersteller : AD |
09+ |
auf Bestellung 23048 Stücke: Lieferzeit 21-28 Tag (e) |
ADP3330ARTZ-2.85R7 | Hersteller : Analog Devices, Inc. |
LDO Regulator Pos 2.85V 0.2A 6-Pin SOT-23 T/R |
Produkt ist nicht verfügbar |
Produkt ist nicht verfügbar |
Description: IC REG LIN 2.85V 200MA SOT23-6Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: SOT-23-6 Output Type: Fixed Mounting Type: Surface Mount Current - Output: 200mA Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA) Output Configuration: Positive Current - Quiescent (Iq): 50 µA Voltage - Input (Max): 12V Number of Regulators: 1 Supplier Device Package: SOT-23-6 Voltage - Output (Min/Fixed): 2.85V Control Features: Error Flag, Shutdown Part Status: Active Voltage Dropout (Max): 0.23V @ 200mA Protection Features: Over Current, Over Temperature Current - Supply (Max): 4 mA |