Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADP3333ARMZ-1.8RL7
ADP3333ARMZ-1.8RL7
ADP3333ARMZ-1.8RL7 Analog Devices, Inc.
453887936094828adp3333.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
LDO Regulator Pos 1.8V 0.3A 8-Pin MSOP T/R
auf Bestellung 949 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 336
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADP3333ARMZ-1.8RL7 Analog Devices, Inc.
Description: IC REG LINEAR 1.8V 300MA 8MSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 300mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 100 µA, Voltage - Input (Max): 12V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 8-MSOP, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V, Control Features: Shutdown, Part Status: Active, Voltage Dropout (Max): 0.23V @ 300mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Current - Supply (Max): 5.5 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADP3333ARMZ-1.8RL7 ADP3333ARMZ-1.8RL7 Hersteller : Analog Devices, Inc. 453887936094828adp3333.pdf LDO Regulator Pos 1.8V 0.3A 8-Pin MSOP T/R
auf Bestellung 21000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
auf Bestellung 949 Stücke:
Mindestbestellmenge: 64
ADP3333ARMZ-1.8RL7 ADP3333ARMZ-1.8RL7 Hersteller : Analog Devices ADP3333.pdf Linear Voltage Regulators 300mA fixed anyCAP LDO
auf Bestellung 62 Stücke:
ADP3333ARMZ-1.8RL7 ADP3333ARMZ-1.8RL7 Hersteller : Analog Devices Inc. ADP3333.pdf Description: IC REG LINEAR 1.8V 300MA 8MSOP
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 300mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 100 µA
Voltage - Input (Max): 12V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-MSOP
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V
Control Features: Shutdown
Part Status: Active
Voltage Dropout (Max): 0.23V @ 300mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Current - Supply (Max): 5.5 mA
auf Bestellung 945 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
ADP3333ARMZ-1.8RL7 Hersteller : AD ADP3333.pdf 09+ PLCC-44
auf Bestellung 1040 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 300mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 12V
Number of Regulators: 1
Control Features: Shutdown
Part Status: Active
Current - Supply (Max): 5.5 mA