Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADP3335ACPZ-1.8-R7
ADP3335ACPZ-1.8-R7
ADP3335ACPZ-1.8-R7 Analog Devices, Inc.
adp3335.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
LDO Regulator Pos 1.8V 0.5A 8-Pin LFCSP EP T/R
auf Bestellung 767 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 194
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADP3335ACPZ-1.8-R7 Analog Devices, Inc.
Description: IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8-LFCSP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-WFDFN Exposed Pad, CSP, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 500mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 110 µA, Voltage - Input (Max): 12V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 8-LFCSP (3x3), Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V, Control Features: Shutdown, Part Status: Active, Voltage Dropout (Max): 0.37V @ 500mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Current - Supply (Max): 10 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADP3335ACPZ-1.8-R7 ADP3335ACPZ-1.8-R7 Hersteller : Analog Devices, Inc. adp3335.pdf LDO Regulator Pos 1.8V 0.5A 8-Pin LFCSP EP T/R
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
auf Bestellung 767 Stücke:
Mindestbestellmenge: 55
ADP3335ACPZ-1.8-R7 ADP3335ACPZ-1.8-R7 Hersteller : Analog Devices ADP3335.pdf Linear Voltage Regulators 500mA anyCAP LDO
auf Bestellung 1049 Stücke:
ADP3335ACPZ-1.8-R7 ADP3335ACPZ-1.8-R7 Hersteller : Analog Devices Inc. ADP3335.pdf Description: IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8-LFCSP
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-WFDFN Exposed Pad, CSP
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 500mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 110 µA
Voltage - Input (Max): 12V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-LFCSP (3x3)
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V
Control Features: Shutdown
Part Status: Active
Voltage Dropout (Max): 0.37V @ 500mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Current - Supply (Max): 10 mA
auf Bestellung 260 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 500mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 12V
Number of Regulators: 1
Control Features: Shutdown
Part Status: Active
Current - Supply (Max): 10 mA