Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADP3339AKCZ-1.8-RL
ADP3339AKCZ-1.8-RL
ADP3339AKCZ-1.8-RL Analog Devices, Inc.
816059102adp3339_a.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
LDO Regulator Pos 1.8V 1.5A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R
auf Bestellung 3096 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 135
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADP3339AKCZ-1.8-RL Analog Devices, Inc.
Description: IC REG LIN 1.8V 1.5A SOT-223-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-261-4, TO-261AA, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 1.5A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 200 µA, Voltage - Input (Max): 6V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-223-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V, Part Status: Not For New Designs, Voltage Dropout (Max): 0.48V @ 1.5A, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Current - Supply (Max): 40 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADP3339AKCZ-1.8-RL ADP3339AKCZ-1.8-RL Hersteller : Analog Devices, Inc. 816059102adp3339_a.pdf LDO Regulator Pos 1.8V 1.5A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R
auf Bestellung 3096 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 35
ADP3339AKCZ-1.8-RL ADP3339AKCZ-1.8-RL Hersteller : Analog Devices ADP3339.pdf Linear Voltage Regulators 1.5A anyCAP LDO
auf Bestellung 974 Stücke:
ADP3339AKCZ-1.8-RL ADP3339AKCZ-1.8-RL Hersteller : Analog Devices Inc. ADP3339.pdf Description: IC REG LIN 1.8V 1.5A SOT-223-3
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 1.5A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 200 µA
Voltage - Input (Max): 6V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-223-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V
Part Status: Not For New Designs
Voltage Dropout (Max): 0.48V @ 1.5A
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Current - Supply (Max): 40 mA
Mindestbestellmenge: 2
Produkt ist nicht verfügbar
ADP3339AKCZ-1.8-RL Hersteller : Analog Devices ADP3339_a.pdf 1.8V 1.5A SOT-223 Група товару: Мікросхеми електроживлення Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 1.5A
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 6V
Number of Regulators: 1
Current - Supply (Max): 40 mA