Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADP5310AREZN-3.3R7
ADP5310AREZN-3.3R7
ADP5310AREZN-3.3R7 Analog Devices, Inc.
442537022214374adp5310.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Buck Regulator with LDO 2.7V to 15V 16-Pin TSSOP EP T/R
auf Bestellung 124 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 41
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADP5310AREZN-3.3R7 Analog Devices, Inc.
Description: IC REG BUCK ADJ/3.3V DL 16TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad, Output Type: Adjustable (Fixed), Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 2, Function: Step-Down, Current - Output: 50mA, 300mA, 800mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 600kHz , 1.2GHz, Voltage - Input (Max): 15V, Topology: Buck, Supplier Device Package: 16-TSSOP-EP, Synchronous Rectifier: No, Voltage - Output (Max): 5V, Voltage - Input (Min): 2.7V, Voltage - Output (Min/Fixed): 0.8V (3.3V).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADP5310AREZN-3.3R7 ADP5310AREZN-3.3R7 Hersteller : Analog Devices, Inc. 442537022214374adp5310.pdf Buck Regulator with LDO 2.7V to 15V 16-Pin TSSOP EP T/R
auf Bestellung 124 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 29
ADP5310AREZN-3.3R7 ADP5310AREZN-3.3R7 Hersteller : Analog Devices ADP5310.pdf Switching Voltage Regulators IC, 3.3V VOUT2, ULP Buck PMU
auf Bestellung 502 Stücke:
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Output Type: Adjustable (Fixed)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 2
Function: Step-Down
Current - Output: 50mA, 300mA, 800mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 600kHz , 1.2GHz
Voltage - Input (Max): 15V
Topology: Buck
Supplier Device Package: 16-TSSOP-EP
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Output (Max): 5V
Voltage - Input (Min): 2.7V
Voltage - Output (Min/Fixed): 0.8V (3.3V)
auf Bestellung 480 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 2
Function: Step-Down
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 15V
Topology: Buck
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Output (Max): 5V
Voltage - Input (Min): 2.7V