Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADP7112ACBZ-1.8-R7
ADP7112ACBZ-1.8-R7
ADP7112ACBZ-1.8-R7 Analog Devices, Inc.
adp7112.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
LDO Regulator Pos 1.8V 0.2A 6-Pin WLCSP T/R
auf Bestellung 6000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADP7112ACBZ-1.8-R7 Analog Devices, Inc.
Description: IC REG LINEAR 1.8V 200MA 6WLCSP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-XFBGA, WLCSP, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 200mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 140 µA, Voltage - Input (Max): 20V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 6-WLCSP (0.95x1.16), Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V, Control Features: Enable, Soft Start, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Current - Supply (Max): 320 µA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADP7112ACBZ-1.8-R7 ADP7112ACBZ-1.8-R7 Hersteller : Analog Devices, Inc. adp7112.pdf LDO Regulator Pos 1.8V 0.2A 6-Pin WLCSP T/R
auf Bestellung 2494 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 82
Mindestbestellmenge: 82
ADP7112ACBZ-1.8-R7 ADP7112ACBZ-1.8-R7 Hersteller : Analog Devices 75797DB9B7A72D83B46A6F83A12EF2661E87D46C75A2CFDB814E827C512E1517.pdf LDO Voltage Regulators 20V 200mA LDO 1.8Vo
ADP7112ACBZ-1.8-R7 ADP7112ACBZ-1.8-R7 Hersteller : Analog Devices Inc. ADP7112.pdf Description: IC REG LINEAR 1.8V 200MA 6WLCSP
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-XFBGA, WLCSP
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 140 µA
Voltage - Input (Max): 20V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 6-WLCSP (0.95x1.16)
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V
Current - Supply (Max): 320 µA
Mindestbestellmenge: 4
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-XFBGA, WLCSP
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 20V
Number of Regulators: 1