Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADP7156CP-3.3EVALZ
ADP7156CP-3.3EVALZ
ADP7156CP-3.3EVALZ Analog Devices, Inc.
eval-adp7156-ug-809.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
ADP7156 Linear Regulator 3.3V Output Evaluation Board
auf Bestellung 16 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADP7156CP-3.3EVALZ Analog Devices, Inc.
Description: EVAL BOARD FOR ADP7156, Packaging: Box, Voltage - Output: 3.3V, Voltage - Input: 2.3V ~ 5.5V, Current - Output: 1.2A, Regulator Type: Positive Fixed, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: ADP7156, Supplied Contents: Board(s), Channels per IC: 1 - Single.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Box
Voltage - Output: 3.3V
Voltage - Input: 2.3V ~ 5.5V
Current - Output: 1.2A
Regulator Type: Positive Fixed
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: ADP7156
Supplied Contents: Board(s)
Channels per IC: 1 - Single
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ADP7156CP-3.3EVALZ ADP7156CP-3.3EVALZ Hersteller : Analog Devices, Inc. eval-adp7156-ug-809.pdf ADP7156 Linear Regulator 3.3V Output Evaluation Board
Produkt ist nicht verfügbar
ADP7156CP-3.3EVALZ ADP7156CP-3.3EVALZ Hersteller : Analog Devices EVAL-ADP7156-UG-809.pdf Power Management IC Development Tools 3.3V VOUT evaluation board