Produkte > ANALOG DEVICES INC. > ADPL26001ES6#TRPBF
ADPL26001ES6#TRPBF
ADPL26001ES6#TRPBF Analog Devices Inc.
adpl26001.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC REG BOOST SEPIC 1A TSOT23-6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Up, Step-Up/Step-Down
Current - Output: 1A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive or Negative
Frequency - Switching: 2MHz
Voltage - Input (Max): 36V
Topology: Boost, SEPIC
Supplier Device Package: TSOT-23-6
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 3.2V
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.2V
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADPL26001ES6#TRPBF Analog Devices Inc.
Description: IC REG BOOST SEPIC 1A TSOT23-6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Up, Step-Up/Step-Down, Current - Output: 1A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive or Negative, Frequency - Switching: 2MHz, Voltage - Input (Max): 36V, Topology: Boost, SEPIC, Supplier Device Package: TSOT-23-6, Synchronous Rectifier: No, Voltage - Input (Min): 3.2V, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.2V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADPL26001ES6#TRPBF ADPL26001ES6#TRPBF Hersteller : Analog Devices Inc. adpl26001.pdf Description: IC REG BOOST SEPIC 1A TSOT23-6
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Current - Output: 1A
Frequency - Switching: 2MHz
Voltage - Input (Max): 36V
Topology: Boost, SEPIC
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 3.2V
auf Bestellung 3777 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
ADPL26001ES6#TRPBF ADPL26001ES6#TRPBF Hersteller : Analog Devices adpl26001.pdf Switching Voltage Regulators L IQ Boost/SEPIC/Inv Conv w/ 1A, 60V Swi
ADPL26001ES6#TRPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. adpl26001.pdf Conv DC-DC 3.2V to 36V Inverting/Step Up/SEPIC Single-Out 60V 1A 6-Pin TSOT-23
Mindestbestellmenge: 24
Mindestbestellmenge: 24