Produkte > ANALOG DEVICES > ADR1001AEZ
ADR1001AEZ
ADR1001AEZ Analog Devices
adr1001.pdf
Hersteller: Analog Devices
Voltage References Heated Buried Zener Prec Voltage Ref
auf Bestellung 730 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADR1001AEZ Analog Devices
Description: IC VREF SERIES 5V 0.25% 20CLCC, Packaging: Tray, Tolerance: ±0.25%, Package / Case: 20-CLCC, Temperature Coefficient: 36ppm/°C Typical, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 9V ~ 36V, Reference Type: Series, Buried Zener, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, Current - Supply: 2.5mA, Supplier Device Package: 20-CLCC (9x9), Voltage - Output (Min/Fixed): 5V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 0.6µVp-p, Current - Output: 10 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADR1001AEZ ADR1001AEZ Hersteller : Analog Devices Inc. adr1001.pdf Description: IC VREF SERIES 5V 0.25% 20CLCC
Packaging: Tray
Tolerance: ±0.25%
Package / Case: 20-CLCC
Temperature Coefficient: 36ppm/°C Typical
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 9V ~ 36V
Reference Type: Series, Buried Zener
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
Current - Supply: 2.5mA
Supplier Device Package: 20-CLCC (9x9)
Voltage - Output (Min/Fixed): 5V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 0.6µVp-p
Current - Output: 10 mA
auf Bestellung 654 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ADR1001AEZ ADR1001AEZ Hersteller : Analog Devices, Inc. adr1001.pdf V-Ref Precision 5V 10mA 20-Pin CLLCC Tray
Produkt ist nicht verfügbar