Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADRF5250BCPZRL
ADRF5250BCPZRL
ADRF5250BCPZRL Analog Devices, Inc.
264659437700595adrf5250.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
RF Switch SP5T 100MHz to 6GHz 46dB 24-Pin LFCSP EP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADRF5250BCPZRL Analog Devices, Inc.
Description: IC RF SWITCH SP5T 6GHZ 24LFCSP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 24-WFQFN Exposed Pad, CSP, Impedance: 50Ohm, Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SP5T, RF Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TC), Voltage - Supply: 3V ~ 5.25V, Insertion Loss: 1.8dB, Frequency Range: 100MHz ~ 6GHz, Topology: Absorptive, Test Frequency: 6GHz, Isolation: 46dB, Supplier Device Package: 24-LFCSP (4x4), IIP3: 57dBm.
Weitere Produktangebote ADRF5250BCPZRL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADRF5250BCPZRL ADRF5250BCPZRL Hersteller : Analog Devices Inc. ADRF5250.pdf Description: IC RF SWITCH SP5T 6GHZ 24LFCSP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 24-WFQFN Exposed Pad, CSP
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SP5T
RF Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TC)
Voltage - Supply: 3V ~ 5.25V
Insertion Loss: 1.8dB
Frequency Range: 100MHz ~ 6GHz
Topology: Absorptive
Test Frequency: 6GHz