Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > ADS62C17IRGCT
ADS62C17IRGCT
ADS62C17IRGCT Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fads62c17
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC ADC 11BIT PIPELINED 64VQFN
Packaging: Bulk
Features: Simultaneous Sampling
Package / Case: 64-VFQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Number of Bits: 11
Configuration: S/H-ADC
Data Interface: LVDS - Parallel, Parallel
Reference Type: External, Internal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply, Analog: 3.15V ~ 3.8V
Voltage - Supply, Digital: 1.7V ~ 1.9V
Sampling Rate (Per Second): 200M
Input Type: Differential
Number of Inputs: 2
Supplier Device Package: 64-VQFN (9x9)
Architecture: Pipelined
Ratio - S/H:ADC: 1:1
Number of A/D Converters: 2
auf Bestellung 14047 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADS62C17IRGCT Texas Instruments
Description: IC ADC 11BIT PIPELINED 64VQFN, Features: Simultaneous Sampling, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 64-VFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Number of Bits: 11, Configuration: S/H-ADC, Data Interface: LVDS - Parallel, Parallel, Reference Type: External, Internal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply, Analog: 3.15V ~ 3.8V, Voltage - Supply, Digital: 1.7V ~ 1.9V, Sampling Rate (Per Second): 200M, Input Type: Differential, Number of Inputs: 2, Supplier Device Package: 64-VQFN (9x9), Architecture: Pipelined, Ratio - S/H:ADC: 1:1, Number of A/D Converters: 2.
Weitere Produktangebote ADS62C17IRGCT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADS62C17IRGCT ADS62C17IRGCT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fads62c17 Analog to Digital Converters - ADC Dual Channel 11B 200MSPS ADC
auf Bestellung 229 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
ADS62C17IRGCT suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fads62c17
auf Bestellung 80 Stücke:
ADS62C17IRGCT ADS62C17IRGCT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fads62c17 Description: IC ADC 11BIT PIPELINED 64VQFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Bits: 11
Configuration: S/H-ADC