Produkte > ANALOG DEVICES > ADSC573WCBCZ300
ADSC573WCBCZ300 Analog Devices
ADSP_SC570_571_572_573_ADSP_21571_573-1696179.pdf
Hersteller: Analog Devices
Digital Signal Processors & Controllers - DSP, DSC ARM, 2x SHARC, DDR, 300 MHz
auf Bestellung 44 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADSC573WCBCZ300 Analog Devices
Description: ARM, 2X SHARC, DDR, BGA PKG, 300, Packaging: Tray, Package / Case: 400-LFBGA, CSPBGA, Mounting Type: Surface Mount, Interface: CAN, EBI/EMI, Ethernet, DAI, I2C, MMC/SD/SDIO, SPI, SPORT, UART/USART, USB OTG, Type: Fixed/Floating Point, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Non-Volatile Memory: External, On-Chip RAM: 2MB, Voltage - I/O: 3.30V, Voltage - Core: 1.1V, Clock Rate: 300MHz, 300MHz, Supplier Device Package: 400-CSPBGA (17x17), Grade: Automotive.
Weitere Produktangebote ADSC573WCBCZ300
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADSC573WCBCZ300 ADSC573WCBCZ300 Hersteller : Analog Devices, Inc. adsp-sc570-571-572-573-adsp-21571-573.pdf DSP Fixed-Point/Floating-Point 32bit/40bit/64bit 300MHz 800MIPS 400-Pin CSP-BGA Automotive AEC-Q100
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tray
Package / Case: 400-LFBGA, CSPBGA
Mounting Type: Surface Mount
Interface: CAN, EBI/EMI, Ethernet, DAI, I2C, MMC/SD/SDIO, SPI, SPORT, UART/USART, USB OTG
Type: Fixed/Floating Point
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Non-Volatile Memory: External
On-Chip RAM: 2MB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.1V
Clock Rate: 300MHz, 300MHz