Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADSP-21160NCBZ-100
ADSP-21160NCBZ-100
ADSP-21160NCBZ-100 Analog Devices, Inc.
49834499309683664adsp-21160m_21160n.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
DSP Fixed-Point/Floating-Point 32bit 100MHz 400-Pin BGA Tray
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADSP-21160NCBZ-100 Analog Devices, Inc.
Description: IC DSP CONTROLLER 32BIT 400BGA, Packaging: Tray, Package / Case: 400-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Interface: Host Interface, Link Port, Serial Port, Type: Floating Point, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TC), Non-Volatile Memory: External, On-Chip RAM: 512KB, Voltage - I/O: 3.30V, Voltage - Core: 1.90V, Clock Rate: 100MHz, Supplier Device Package: 400-PBGA (27x27), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADSP-21160NCBZ-100 ADSP-21160NCBZ-100 Hersteller : Analog Devices, Inc. 49834499309683664adsp-21160m_21160n.pdf DSP Fixed-Point/Floating-Point 32bit 100MHz 400-Pin BGA Tray
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Tray
Package / Case: 400-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Interface: Host Interface, Link Port, Serial Port
Type: Floating Point
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TC)
Non-Volatile Memory: External
On-Chip RAM: 512KB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.90V
Clock Rate: 100MHz
Supplier Device Package: 400-PBGA (27x27)
Part Status: Active