Produkte > ANALOG DEVICES INC. > ADSP-2191MKSTZ-160
ADSP-2191MKSTZ-160
ADSP-2191MKSTZ-160 Analog Devices Inc.
ADSP-2191M.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC DSP CONTROLLER 16BIT 144LQFP
Packaging: Tray
Package / Case: 144-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Interface: Host Interface, SPI, SSP, UART
Type: Fixed Point
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Non-Volatile Memory: External
On-Chip RAM: 160kB
Voltage - I/O: 3.00V, 3.30V
Voltage - Core: 2.50V
Clock Rate: 160MHz
Supplier Device Package: 144-LQFP (20x20)
Part Status: Active
auf Bestellung 57 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADSP-2191MKSTZ-160 Analog Devices Inc.
Description: IC DSP CONTROLLER 16BIT 144LQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 144-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Interface: Host Interface, SPI, SSP, UART, Type: Fixed Point, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Non-Volatile Memory: External, On-Chip RAM: 160kB, Voltage - I/O: 3.00V, 3.30V, Voltage - Core: 2.50V, Clock Rate: 160MHz, Supplier Device Package: 144-LQFP (20x20), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADSP-2191MKSTZ-160 ADSP-2191MKSTZ-160 Hersteller : Analog Devices ADSP-2191M.pdf Digital Signal Processors & Controllers - DSP, DSC 16-Bit DSP, 160 MIPs, 2.5V, 160KB RAM
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ADSP2191MKSTZ160 Hersteller : AD
auf Bestellung 2100 Stücke:
ADSP-2191MKSTZ-160 ADSP-2191MKSTZ-160 Hersteller : Analog Devices, Inc. adsp-2191m.pdf DSP Fixed-Point 16bit 160MHz 144-Pin LQFP Tray
Produkt ist nicht verfügbar