Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADUM3401CRWZ-RL
ADUM3401CRWZ-RL
ADUM3401CRWZ-RL Analog Devices, Inc.
197662616064788adum3400_3401_3402.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Digital Isolator CMOS 4-CH 90Mbps 16-Pin SOIC W T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADUM3401CRWZ-RL Analog Devices, Inc.
Description: DGTL ISO 2500VRMS 4CH GP 16SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V, Data Rate: 90Mbps, Technology: Magnetic Coupling, Voltage - Isolation: 2500Vrms, Inputs - Side 1/Side 2: 3/1, Supplier Device Package: 16-SOIC, Rise / Fall Time (Typ): 2.5ns, 2.5ns, Common Mode Transient Immunity (Min): 25kV/µs, Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 32ns, 32ns, Isolated Power: No, Channel Type: Unidirectional, Pulse Width Distortion (Max): 2ns, Part Status: Active, Number of Channels: 4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V
Data Rate: 90Mbps
Rise / Fall Time (Typ): 2.5ns, 2.5ns
Common Mode Transient Immunity (Min): 25kV/µs
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 32ns, 32ns
Isolated Power: No
Channel Type: Unidirectional
Pulse Width Distortion (Max): 2ns
Part Status: Active
Number of Channels: 4
ADUM3401CRWZ-RL ADUM3401CRWZ-RL Hersteller : Analog Devices ADuM3400W_3401W_3402W-3121878.pdf Digital Isolators QUAD-CHANNEL DIGITAL ISOLATORS
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: General Purpose
Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V
Data Rate: 90Mbps