Produkte > ANALOG DEVICES INC. > ADUM3401WARWZ
ADUM3401WARWZ
ADUM3401WARWZ Analog Devices Inc.
ADuM3400W_3401W_3402W.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: DGTL ISO 2500VRMS 4CH GP 16SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 3.135V ~ 5.5V
Data Rate: 1Mbps
Rise / Fall Time (Typ): 2.5ns, 2.5ns
Common Mode Transient Immunity (Min): 25kV/µs
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 100ns, 100ns
Isolated Power: No
Channel Type: Unidirectional
Pulse Width Distortion (Max): 40ns
Part Status: Active
Number of Channels: 4
Grade: Automotive
auf Bestellung 139 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADUM3401WARWZ Analog Devices Inc.
Description: DGTL ISO 2500VRMS 4CH GP 16SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Voltage - Supply: 3.135V ~ 5.5V, Data Rate: 1Mbps, Technology: Magnetic Coupling, Voltage - Isolation: 2500Vrms, Inputs - Side 1/Side 2: 3/1, Supplier Device Package: 16-SOIC, Rise / Fall Time (Typ): 2.5ns, 2.5ns, Common Mode Transient Immunity (Min): 25kV/µs, Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 100ns, 100ns, Isolated Power: No, Channel Type: Unidirectional, Pulse Width Distortion (Max): 40ns, Part Status: Active, Number of Channels: 4, Grade: Automotive.
Weitere Produktangebote ADUM3401WARWZ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADUM3401WARWZ ADUM3401WARWZ Hersteller : Analog Devices ADuM3400W_3401W_3402W-3121878.pdf Digital Isolators 3-5.5V DC 10Mbit/s 4Chnl Dgtl 2Txr2 xr