Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADUM3401WBRWZ-RL
ADUM3401WBRWZ-RL
ADUM3401WBRWZ-RL Analog Devices, Inc.
3236adum3400w_3401w_3402w.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Digital Isolator CMOS 4-CH 10Mbps Automotive 16-Pin SOIC W T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADUM3401WBRWZ-RL Analog Devices, Inc.
Description: DGTL ISO 2500VRMS 4CH GP 16SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V, Data Rate: 10Mbps, Technology: Magnetic Coupling, Voltage - Isolation: 2500Vrms, Inputs - Side 1/Side 2: 3/1, Supplier Device Package: 16-SOIC, Rise / Fall Time (Typ): 2.5ns, 2.5ns, Common Mode Transient Immunity (Min): 25kV/µs, Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 36ns, 36ns, Isolated Power: No, Channel Type: Unidirectional, Pulse Width Distortion (Max): 3.5ns, Part Status: Active, Number of Channels: 4.
Weitere Produktangebote ADUM3401WBRWZ-RL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADUM3401WBRWZ-RL ADUM3401WBRWZ-RL Hersteller : Analog Devices Inc. ADuM3400W_3401W_3402W.pdf Description: DGTL ISO 2500VRMS 4CH GP 16SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V
Data Rate: 10Mbps
Rise / Fall Time (Typ): 2.5ns, 2.5ns
Common Mode Transient Immunity (Min): 25kV/µs
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 36ns, 36ns
Isolated Power: No
Channel Type: Unidirectional
Pulse Width Distortion (Max): 3.5ns
Part Status: Active
Number of Channels: 4
Produkt ist nicht verfügbar
ADUM3401WBRWZ-RL ADUM3401WBRWZ-RL Hersteller : Analog Devices ADuM3400W_3401W_3402W-3121878.pdf Digital Isolators 3-5.5V DC 10Mbit/s 4Chnl Dgtl 2Txr2 xr