Produkte > ANALOG DEVICES > ADUM3401WBRWZ
ADUM3401WBRWZ
ADUM3401WBRWZ Analog Devices
ADuM3400W_3401W_3402W.pdf
Hersteller: Analog Devices
Digital Isolators 3-5.5V DC 10Mbit/s 4Chnl Dgtl 2Txr2 xr
auf Bestellung 108 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADUM3401WBRWZ Analog Devices
Description: DGTL ISO 2500VRMS 4CH GP 16SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Voltage - Supply: 3.135V ~ 5.5V, Data Rate: 10Mbps, Technology: Magnetic Coupling, Voltage - Isolation: 2500Vrms, Inputs - Side 1/Side 2: 3/1, Supplier Device Package: 16-SOIC, Rise / Fall Time (Typ): 2.5ns, 2.5ns, Common Mode Transient Immunity (Min): 25kV/µs, Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 36ns, 36ns, Isolated Power: No, Channel Type: Unidirectional, Pulse Width Distortion (Max): 3.5ns, Part Status: Active, Number of Channels: 4.
Weitere Produktangebote ADUM3401WBRWZ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Produkt ist nicht verfügbar
ADUM3401WBRWZ ADUM3401WBRWZ Hersteller : Analog Devices Inc. ADuM3400W_3401W_3402W.pdf Description: DGTL ISO 2500VRMS 4CH GP 16SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 3.135V ~ 5.5V
Data Rate: 10Mbps
Rise / Fall Time (Typ): 2.5ns, 2.5ns
Common Mode Transient Immunity (Min): 25kV/µs