Produkte > ANALOG DEVICES INC. > ADUM4401BRIZ-RL
ADUM4401BRIZ-RL
ADUM4401BRIZ-RL Analog Devices Inc.
ADuM4400_4401_4402.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: DGTL ISOLTR 5KV 4CH GP 16-SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V
Data Rate: 10Mbps
Technology: Magnetic Coupling
Voltage - Isolation: 5000Vrms
Inputs - Side 1/Side 2: 3/1
Supplier Device Package: 16-SOIC
Rise / Fall Time (Typ): 2.5ns, 2.5ns
Common Mode Transient Immunity (Min): 25kV/µs
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 50ns, 50ns
Isolated Power: No
Channel Type: Unidirectional
Pulse Width Distortion (Max): 3ns
Number of Channels: 4
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADUM4401BRIZ-RL Analog Devices Inc.
Description: DGTL ISOLTR 5KV 4CH GP 16-SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V, Data Rate: 10Mbps, Technology: Magnetic Coupling, Voltage - Isolation: 5000Vrms, Inputs - Side 1/Side 2: 3/1, Supplier Device Package: 16-SOIC, Rise / Fall Time (Typ): 2.5ns, 2.5ns, Common Mode Transient Immunity (Min): 25kV/µs, Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 50ns, 50ns, Isolated Power: No, Channel Type: Unidirectional, Pulse Width Distortion (Max): 3ns, Number of Channels: 4.
Weitere Produktangebote ADUM4401BRIZ-RL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADUM4401BRIZ-RL ADUM4401BRIZ-RL Hersteller : Analog Devices ADuM4400W_4401W_4402W-879095.pdf Digital Isolators 8mm creepage 4-Ch 5kV En ESD Dig Iso