ADUM4401BRWZ
ADUM4401BRWZ Analog Devices, Inc.
754460663924577adum4400_4401_4402.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Digital Isolator CMOS 4-CH 10Mbps 16-Pin SOIC W Tube
auf Bestellung 1880 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 94
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADUM4401BRWZ Analog Devices, Inc.
Description: DGTL ISOLTR 5KV 4CH GP 16-SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V, Data Rate: 10Mbps, Technology: Magnetic Coupling, Voltage - Isolation: 5000Vrms, Inputs - Side 1/Side 2: 3/1, Supplier Device Package: 16-SOIC, Rise / Fall Time (Typ): 2.5ns, 2.5ns, Common Mode Transient Immunity (Min): 25kV/µs, Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 50ns, 50ns, Isolated Power: No, Channel Type: Unidirectional, Pulse Width Distortion (Max): 3ns, Number of Channels: 4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 47 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 47
auf Bestellung 94 Stücke:
Mindestbestellmenge: 94
auf Bestellung 47 Stücke:
Mindestbestellmenge: 47
Mindestbestellmenge: 12
Packaging: Tube
Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V
Data Rate: 10Mbps
Technology: Magnetic Coupling
Voltage - Isolation: 5000Vrms
Inputs - Side 1/Side 2: 3/1
Supplier Device Package: 16-SOIC
Rise / Fall Time (Typ): 2.5ns, 2.5ns
Common Mode Transient Immunity (Min): 25kV/µs
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 50ns, 50ns
Isolated Power: No
Channel Type: Unidirectional
Pulse Width Distortion (Max): 3ns
Number of Channels: 4
auf Bestellung 100 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
ADUM4401BRWZ ADUM4401BRWZ Hersteller : Analog Devices ADuM4400W_4401W_4402W-2955850.pdf Digital Isolators Quad-Ch 5kV Enhanced ESD Dig Isolator
auf Bestellung 85 Stücke:
ADUM4401BRWZ ADUM4401BRWZ Hersteller : ANALOG DEVICES 3756141.pdf Description: ANALOG DEVICES - ADUM4401BRWZ - Digitaler Isolator, 4 Kanäle, 3 V, 5.5 V, WSOIC, 16 Pin(s), 10 Mbps
tariffCode: 85437090
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Anzahl der Kanäle: 4Kanäle
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Isolationsspannung: 5kV
Versorgungsspannung, min.: 3V
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 16Pin(s)
Übertragungsrate: 10Mbps
Produktpalette: TUK SGACK902S Keystone Coupler
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Versorgungsspannung, max.: 5.5V
Betriebstemperatur, max.: 105°C