Produkte > ANALOG DEVICES INC. > ADUM4402BRWZ-RL
ADUM4402BRWZ-RL
ADUM4402BRWZ-RL Analog Devices Inc.
ADuM4400_4401_4402.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: DGTL ISO 5000VRMS 4CH GP 16SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V
Data Rate: 10Mbps
Technology: Magnetic Coupling
Voltage - Isolation: 5000Vrms
Inputs - Side 1/Side 2: 2/2
Supplier Device Package: 16-SOIC
Rise / Fall Time (Typ): 2.5ns, 2.5ns
Common Mode Transient Immunity (Min): 25kV/µs
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 50ns, 50ns
Isolated Power: No
Channel Type: Unidirectional
Pulse Width Distortion (Max): 3ns
Number of Channels: 4
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADUM4402BRWZ-RL Analog Devices Inc.
Description: DGTL ISO 5000VRMS 4CH GP 16SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V, Data Rate: 10Mbps, Technology: Magnetic Coupling, Voltage - Isolation: 5000Vrms, Inputs - Side 1/Side 2: 2/2, Supplier Device Package: 16-SOIC, Rise / Fall Time (Typ): 2.5ns, 2.5ns, Common Mode Transient Immunity (Min): 25kV/µs, Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 50ns, 50ns, Isolated Power: No, Channel Type: Unidirectional, Pulse Width Distortion (Max): 3ns, Number of Channels: 4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: General Purpose
Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V
Data Rate: 10Mbps
Technology: Magnetic Coupling
Voltage - Isolation: 5000Vrms
Inputs - Side 1/Side 2: 2/2
Isolated Power: No
Channel Type: Unidirectional
Number of Channels: 4
auf Bestellung 1730 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
ADUM4402BRWZ-RL ADUM4402BRWZ-RL Hersteller : Analog Devices ADuM4400W_4401W_4402W-2955850.pdf Digital Isolators Quad-Ch 5kV Enhanced ESD Dig Isolator