Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADUM5201WCRWZ-RL
ADUM5201WCRWZ-RL
ADUM5201WCRWZ-RL Analog Devices, Inc.
adum5200w_5201w_5202w.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Digital Isolator CMOS 2-CH 25Mbps Automotive AEC-Q100 16-Pin SOIC W T/R
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADUM5201WCRWZ-RL Analog Devices, Inc.
Description: DGTL ISOLTR 2.5KV 2CH GP 16-SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Voltage - Supply: 3.3V, 5V, Data Rate: 25Mbps, Technology: Magnetic Coupling, Voltage - Isolation: 2500Vrms, Inputs - Side 1/Side 2: 1/1, Supplier Device Package: 16-SOIC, Rise / Fall Time (Typ): 2.5ns, 2.5ns, Common Mode Transient Immunity (Min): 25kV/µs, Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 60ns, 60ns, Isolated Power: Yes, Channel Type: Unidirectional, Pulse Width Distortion (Max): 6ns, Number of Channels: 2, Grade: Automotive.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
ADUM5201WCRWZ-RL ADUM5201WCRWZ-RL Hersteller : Analog Devices Inc. ADuM5200W_5201W_5202W.pdf Description: DGTL ISOLTR 2.5KV 2CH GP 16-SOIC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Voltage - Supply: 3.3V, 5V
Voltage - Isolation: 2500Vrms
Inputs - Side 1/Side 2: 1/1
Supplier Device Package: 16-SOIC
Rise / Fall Time (Typ): 2.5ns, 2.5ns
Common Mode Transient Immunity (Min): 25kV/µs
Grade: Automotive
Number of Channels: 2
auf Bestellung 754 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: General Purpose
Voltage - Supply: 3.3V, 5V
Voltage - Isolation: 2500Vrms
Inputs - Side 1/Side 2: 1/1