Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADUM5403WCRWZ-1RL
ADUM5403WCRWZ-1RL
ADUM5403WCRWZ-1RL Analog Devices, Inc.
adum5401w_5402w_5403w.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Digital Isolator CMOS 4-CH 25Mbps Automotive AEC-Q100 16-Pin SOIC W T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADUM5403WCRWZ-1RL Analog Devices, Inc.
Description: DGTL ISOLTR 2.5KV 4CH GP 16-SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V, Data Rate: 25Mbps, Technology: Magnetic Coupling, Voltage - Isolation: 2500Vrms, Inputs - Side 1/Side 2: 1/3, Supplier Device Package: 16-SOIC, Rise / Fall Time (Typ): 2.5ns, 2.5ns, Common Mode Transient Immunity (Min): 25kV/µs, Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 60ns, 60ns, Isolated Power: Yes, Channel Type: Unidirectional, Pulse Width Distortion (Max): 6ns, Grade: Automotive, Number of Channels: 4.
Weitere Produktangebote ADUM5403WCRWZ-1RL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADUM5403WCRWZ-1RL ADUM5403WCRWZ-1RL Hersteller : Analog Devices Inc. ADuM5401W_5402W_5403W.pdf Description: DGTL ISOLTR 2.5KV 4CH GP 16-SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Voltage - Supply: 3V ~ 5.5V
Voltage - Isolation: 2500Vrms
Inputs - Side 1/Side 2: 1/3
Supplier Device Package: 16-SOIC
Rise / Fall Time (Typ): 2.5ns, 2.5ns
Common Mode Transient Immunity (Min): 25kV/µs