Produkte > FESTO CORPORATION > ADVU-16-40-A-P-A
ADVU-16-40-A-P-A
ADVU-16-40-A-P-A Festo Corporation
156599
Hersteller: Festo Corporation
Description: COMPACT CYLINDER
Features: ISO Standardized
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 17.4 ~ 145 PSI (1.2 ~ 10 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 1.575" (40.00mm)
Connection Method: M5
Operation: Double Acting
Construction: Compact Cylinder
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADVU-16-40-A-P-A Festo Corporation
Description: COMPACT CYLINDER, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 17.4 ~ 145 PSI (1.2 ~ 10 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Stroke Length: 1.575" (40.00mm), Connection Method: M5, Operation: Double Acting, Construction: Compact Cylinder.