Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > AEK1012331M035R
AEK1012331M035R
AEK1012331M035R KYOCERA AVX Components
kyocera-avx-aek-series.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Aluminum Lytic 330uF 35V 20%( 10 X 12.5mm) SMD 0.15 Ohm 900mA 2000h 105°C T/R
auf Bestellung 850 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 129
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AEK1012331M035R KYOCERA AVX Components
Description: AEK/1012/331/035V, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 450 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 900 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AEK1012331M035R AEK1012331M035R Hersteller : KYOCERA AVX Components kyocera-avx-aek-series.pdf Cap Aluminum Lytic 330uF 35V 20%( 10 X 12.5mm) SMD 0.15 Ohm 900mA 2000h 105°C T/R
auf Bestellung 350 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 128
AEK1012331M035R AEK1012331M035R Hersteller : KYOCERA AVX kyocera_avx_aek_series-2933552.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 35V 330uF 2000Hours ESR=150mOhms 20%
auf Bestellung 816 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 450 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 900 mA @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 35 V