AEV18024W
AEV18024W Panasonic Electric Works
246454
Hersteller: Panasonic Electric Works
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPST 80A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination Style: Stud
Coil Current: 176 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 80 A
Switching Voltage: 450VDC - Nom
Must Release Voltage: 2 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 50 ms
Release Time: 30 ms
auf Bestellung 14 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AEV18024W Panasonic Electric Works
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPST 80A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Termination Style: Stud, Coil Current: 176 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 80 A, Switching Voltage: 450VDC - Nom, Must Release Voltage: 2 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 50 ms, Release Time: 30 ms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produkt ist nicht verfügbar
AEV18024W AEV18024W Hersteller : Panasonic Industrial Devices 246454 Automotive Relays SPST-NO 80A 24VDC 127.6Ohm, Relay