Produkte > SAME SKY > AF200-505005
AF200-505005
AF200-505005 SAME SKY
af200.pdf
Hersteller: SAME SKY
Thermally Conductive Gap Thermal Pads
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AF200-505005 SAME SKY
Description: THERM PAD 50X50MM WHT, Packaging: Sheet, Color: White, Material: Non-Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.0197" (0.500mm), Type: Pad, Sheet, Outline: 50.00mm x 50.00mm, Thermal Conductivity: 2.0W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides.
Weitere Produktangebote AF200-505005
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AF200-505005 AF200-505005 Hersteller : CUI Devices af200.pdf Description: THERM PAD 50X50MM WHT
Packaging: Sheet
Color: White
Material: Non-Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.0197" (0.500mm)
Type: Pad, Sheet
Outline: 50.00mm x 50.00mm
Thermal Conductivity: 2.0W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
Produkt ist nicht verfügbar
AF200-505005 AF200-505005 Hersteller : CUI Devices af200-1776166.pdf Thermal Interface Products Thermal interface material, AF200, non-silicone- based, 50x50x0.5 mm
AF200-505005 AF200-505005 Hersteller : Same Sky af200.pdf Thermal Interface Products Thermal interface material, AF200, non-silicone- based, 50x50x0.5 mm