AF500-153005
AF500-153005 Same Sky (Formerly CUI Devices)
af500.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: THERM PAD 15MMX30MM 1 SHEET=92PC
Material: Non-Silicone
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0197" (0.500mm)
Type: Pad, Sheet
Outline: 15.00mm x 30.00mm
Thermal Conductivity: 3.0W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
auf Bestellung 17 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AF500-153005 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: THERM PAD 15MMX30MM 1 SHEET=92PC, Packaging: Sheet, Color: White, Material: Non-Silicone, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0197" (0.500mm), Type: Pad, Sheet, Outline: 15.00mm x 30.00mm, Thermal Conductivity: 3.0W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AF500-153005 AF500-153005 Hersteller : CUI Devices af500-1776536.pdf Thermal Interface Products Thermal Pad, Non-Silicone Elastomer, 3.0 W/m*K Thermal Conductivity
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
AF500-153005 AF500-153005 Hersteller : Same Sky af200.pdf Thermal Interface Products Thermal interface material, AF500, non-silicone- based, 15x30x0.5 mm