Produkte > CUI DEVICES > AF500-204005
AF500-204005
AF500-204005 CUI Devices
af500.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: THERM PAD 20MMX40MM 1 SHT=100PC
Packaging: Sheet
Color: White
Material: Non-Silicone
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0197" (0.500mm)
Type: Pad, Sheet
Outline: 20.00mm x 40.00mm
Thermal Conductivity: 3.0W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AF500-204005 CUI Devices
Description: THERM PAD 20MMX40MM 1 SHT=100PC, Packaging: Sheet, Color: White, Material: Non-Silicone, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0197" (0.500mm), Type: Pad, Sheet, Outline: 20.00mm x 40.00mm, Thermal Conductivity: 3.0W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides.
Weitere Produktangebote AF500-204005
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AF500-204005 AF500-204005 Hersteller : CUI Devices af500-1776536.pdf Thermal Interface Products Thermal interface material, AF500, non-silicone- based, 20x40x0.5 mm
Produkt ist nicht verfügbar
AF500-204005 AF500-204005 Hersteller : Same Sky af200.pdf Thermal Interface Products Thermal interface material, AF500, non-silicone- based, 20x40x0.5 mm