Produkte > CUI DEVICES > AF500-414505
AF500-414505
AF500-414505 CUI Devices
af500.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: THERM PAD 41X45MM WHT 1SHT=45PC
Material: Non-Silicone
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0197" (0.500mm)
Type: Pad, Sheet
Outline: 41.00mm x 45.00mm
Thermal Conductivity: 3.0W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AF500-414505 CUI Devices
Description: THERM PAD 41X45MM WHT 1SHT=45PC, Packaging: Sheet, Color: White, Material: Non-Silicone, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0197" (0.500mm), Type: Pad, Sheet, Outline: 41.00mm x 45.00mm, Thermal Conductivity: 3.0W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides.
Weitere Produktangebote AF500-414505
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AF500-414505 AF500-414505 Hersteller : Same Sky af500.pdf Thermal Interface Products Thermal interface material, AF500, non-silicone- based, 41.25x45x0.5 mm