AF500-505005
AF500-505005 Same Sky (Formerly CUI Devices)
af500.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: THERM PAD 50MMX50MM 1 SHEET=32PC
Material: Non-Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.0197" (0.500mm)
Type: Pad, Sheet
Outline: 50.00mm x 50.00mm
Thermal Conductivity: 3.0W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
auf Bestellung 63 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AF500-505005 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: THERM PAD 50MMX50MM 1 SHEET=32PC, Packaging: Sheet, Color: White, Material: Non-Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.0197" (0.500mm), Type: Pad, Sheet, Outline: 50.00mm x 50.00mm, Thermal Conductivity: 3.0W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides.
Weitere Produktangebote AF500-505005
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AF500-505005 AF500-505005 Hersteller : CUI Devices af500-1776536.pdf Thermal Interface Products Thermal interface material, AF500, non-silicone- based, 50x50x0.5 mm
Produkt ist nicht verfügbar
AF500-505005 AF500-505005 Hersteller : Same Sky af200.pdf Thermal Interface Products Thermal interface material, AF500, non-silicone- based, 50x50x0.5 mm